شرکت ژینا طب فناوری

 نماینده انحصاری فروش محصولات RS Medical،

با بیش از 5 سال سابقه فعالیت در زمینه واردات و فروش انواع مواد و تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی به عنوان نماینده انحصاری فروش محصولات تولیدی و بازرگانی شرکت تحقیق و توسعه زیست فناوری آرینا رایان فعالیت می کند.

درباره این شرکت بیشتر بدانیم:

ماموریت ما:

پوشش موثر تمام نیازها، خواسته ها و تقاضاهای تخصصی و متنوع جامعه پزشکی و به طور اخص بخش های ژنتیک و فناوری های کمک باروری؛ همچنان که سلوک ما در این مسیر صداقت و درستی است. ما خود را وقف مشتریان، تامین کنندگان، همکاران و یکدیگر می کنیم؛ با هدفی مشترک در ذهن:

" ارائه خدمات و توزیع محصولات به شکلی اثربخش به جامعه پزشکی "

 

چشم انداز ما:

چشم انداز ما بودن در جایگاه یک توزیع کننده منطقه ای برتر در صنعت پزشکی و در بازارهای هدف است. ما بر پایه تعهد مستمر  به نوآوری، پژوهش و کیفیت محصولات و خدمات به این هدف دست خواهیم یافت. حفظ تعادل در رهبری و کار گروهی در این راه، یک اصل است.

 

تعهدات ما:

-         ارائه کیفیت در محصولات، خدمات و آموزش

-         ایجاد مشارکت در ارزش گذاری در حال و آینده

-         در اختیار داشتن دامنه ی گسترده ای از دانش کاری در تمام ابعاد بازار

-         تقویت استانداردهای کاری و وفاداری و صداقت در تمام ارتباطات

-         فراتر رفتن از انتظارات شما

 

تیم ما:

هر عضو تیم ما بر روی تامین خدمات مورد انتظار مشتریان مان تمرکز دارد. فرهنگ پاسخگویی در ژیناطب منتج به بهبود عملکرد قابل سنجش و پایدار است که به مشتریان ما مرتبط و با ایشان به اشتراک گذارده خواهد شد. تیم پشتیبانی فروش ژیناطب در تامین اقلام کمیاب همواره همراه موثر مشتریان است.

 

تمایز ما:

ما به پشتوانه کیفیت تیم کاری و قابلیت های اثبات شده خود برای تعیین و به کارگیری راه حل هایی ویژه در زنجیره ی تامین، خود را از رقبا متمایز می کنیم. ترکیب قدرتمند محصولات و خدمات با کیفیت و فروش گسترده و قابلیت های بازاریابی داخلی و بین المللی، ما را از رقبایمان جدا می سازد. تیم تحقیق و توسعه و همکاران ما تخصص ویژه ای در توسعه محصولات فن آورانه و دانش بنیان دارند. ما به دنبال محصولاتی با بازار بالقوه قوی هستیم که مکمل تمرکز ما بر روی بخش های کلیدی است.

 

محصولات ما:

ارتباطات ژیناطب با تولیدکنندگان، تامین کنندگان و بهره برداران  برجسته تجهیزات پزشکی به ما این امکان را می دهد که دامنه  گسترده ای از محصولات با کیفیت بالا را که مشتریان ما را قادر می سازد دقیقاً به آنچه می خواهند دست یابند ارائه دهیم.

 

نشانی: تهران، جنت آباد مرکزی، خیابان مخبری(35 متری گلستان)، پلاک 215، واحد 10

کد پستی 1475714884

تلفن: 44411800-021

پست الکترونیک: info@genamedical.com

نشانی وبسایت: www.genamedical.com