مرکز درمان ناباروری بیمارستان عرفان نیایش
برای مشاهده اطلاعات تماس و خدمات ارائه شده هر مکان ، بر روی پین ها کلیک کنید.

درباره مرکز

بخش درمان ناباروری و ژنتیک با همکاری متخصصین زنان، جنین‌شناسی، اورولوژی، ژنتیک و تغذیه، دارای سا‌ل‌ها تجربه گرانسنگ و تاریخچه‌ای موفق در بیمارستان عرفان  نیایش به فعالیت مشغول است. این بخش با پیشرو بودن در کشور و همگام بودن با تکنولوژی‌های نوین در تشخیص و درمان ناباروری، ارائه خدمات تشخیصی و درمانی گسترده در بهترین سطح کیفی و تصمیم‌گیری بر مبنای اصول اخلاقی و رضایت مراجعین، در چهار حوزه اصلی فعالیت‌های درمانی خود را در ارتباط با درمان بیماران نابارور و تحقق رؤیای بچه‌دار شدن آن‌ها ارائه می‌دهد:

 

  • درمان‌های تخصصی ناباروری و کمک به حفظ باروری از جمله میکرواینجکشن (ICSI)، لقاح آزمایشگاهی (IVF)، تلقیح درون رحمی اسپرم (IUI)، انجماد تخمک، اسپرم و جنین و همچنین انجماد بافت تخمدان و بیضه
  • درمان‌های تخصصی در بیماران با سقط راجعه
  • تغذیه درمانی در ناباروری
  • تشخیص نقایص ژنتیکی و تعیین جنسیت جنین قبل از انتقال جنین به رحم (PGD)


تیم تخصصی ژنتیک و درمان ناباروری عرفان نیایش به عنوان افراد دانشگاهی با تجربه علمی و موفق در رشته خود در سطح ملی و بین‌المللی شناخته شده هستند و از میان بهترین‌ها انتخاب شده‌اند. در این بخش سعی بر این است تا با بهره‌گیری از تجهیزات و مواد مصرفی مورد استفاده از آخرین فناوری‌های روز دنیا و با در نظر گرفتن مشکلات و نواقص موجود در راهکارهای درمانی، برای بیمارانی که سال‌ها تلاش ناموفق داشته‌اند، راه حلی برای رفع این نواقص یافته و راهی به سوی موفقیت باز شود. درصد موفقیت برای درمان ناباروری در بخش ژنتیک و درمان ناباروری عرفان نیایش در زمره بالاترین‌ها در جهان است.

با پزشکان ما آشنا شوید

این مرکز با بهره گیری از دانش روز و تجربه گروهی از بهترین پزشکان، متخصصان و کادر درمانی و نیز استفاده از مدرنترین دستگاه ها و روش ها، آماده خدمت رسانی به زوج های نابارور جهت تشخیص، راهکاریابی و در نهایت، درمان ناباروری ایشان می باشد. شما میتوانید اطلاعات پزشکان ما را در وبسایت ما مشاهده نمایید.

آدرس: تهران-بزرگراه نیایش غرب-بعد از بلوار کبیری طامه-خیابان امام حسین-تقاطع بهار-شماره ۱۷

تلفن: 02149796001

فکس: 02144610617
وب‌سایت: http://niayeshhospital.ir/fa/